INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH PARAFII NIEZNASZYN
Poniedziałek 15.04.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Karola i Małgorzatę Ligoń, Paulinę i Alojzego
Ściborski, ++ dziadków z 4 stron i ++ z całego pokrewieństwa.
Wtorek 16.04.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ Annę i Richarda Ortwein, + siostrę Marię Wochnik, ++
rodziców Józefa i Genowefę Gendarz, ++ Zofię i Franciszka
Pilich i ++ z pokrewieństwa.
Środa 17.04.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Zofię i Rudolfa Skazidroga, + brata Rudolfa i ++
dziadków Skazidroga, Szynol.
Wielki Czwartek 18.04.2019r.
17.30 Nieznaszyn W intencji kapłanów (Sciborski)
19.00 Przewóz W intencji kapłanów (Zgaślik)
Wielki Piątek 19.04.2019r.
8.00 Przewóz Droga krzyżowa
9.00 Nieznaszyn Droga krzyżowa
17.30 Przewóz Obrzędy Wielkiego Piątku
19.00 Nieznaszyn Obrzędy Wielkiego Piątku
Wielka Sobota 20.04.2019r.
18.00 Przewóz Intencja z Przewozu
20.00 Nieznaszyn Za Parafian.
Niedziela 21.04.2019r. Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego
9.00 Przewóz Za Parafian.
10.30 Nieznaszyn Z okazji 50 rocznicy Urodzin Edyty Biniasz.
Poniedziałek Wielkanocny 22.04.2019r.
9.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Mika.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Ireny i Waldemara Pilich.
12.00 Przewóz Dziękczynna: 25-lecie małżeństwa w intencji Piotra i Gizeli Draga.
Wtorek 23.04.2019r.
14.00 Przewóz 25-lecie ślubu Marii i Andrzeja Zgaślik.
Środa 24.04.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Joachima i Albertynę Ogurek, ++ 2 braci i ++
z pokrewieństwa.
Czwartek 25.04.2019r.
17.30 Nieznaszyn O urodzaje (intencja ofiarowana od rodz. Skazidroga)
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
Piątek 26.04.2019r.
17.30 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Andrzeja I Beaty Jacek.
19.00 Nieznaszyn Za ++ mężów Jerzego i Huberta, ++ rodziców Józefa i Jadwigę
Gałeczka, ++ z pokrewieństwa Gałeczka, Księżyk, Kożuchowicz
i dusze opuszczone.
Sobota 27.04.2019r.
11.30 Przewóz Intencja z Przewozu.
18.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Alfonsa Krybus, + matkę Elisabeth Paris,
++ rodziców Krybus,, Wagner, syna Joachima, starzyków i dusze
opuszczone.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Piechula i za + męża Wilhelma Piechula
i ++ z pokrewieństwa.
Niedziela 28.04.2019r. II Niedziela Wielkanocna
9.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Moniki i Krzysztofa Zgaślik.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinach Kuczera i Skazidroga.
Poniedziałek 29.04.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Paulinę i Józefa Ficoń, szwagra Franciszka, ++
dziadków z obu stron i + ks. prob. Huberta Mańczyka.
19.00 Przewóz W intencji próśb i podziękowań do św. Judy Tadeusza.
Wtorek 30.04.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Alojzego i Franciszkę Pawlik, Gertrudę i Alberta
Kukiełka i ++ z rodzin Kukiełka, Pawlik.
19.00 Przewóz Do Bożej Opatrzności i MB Nieustającej Pomocy – dziękczynna
w rodzinie Jana i Urszuli Przybyła.
Środa 01.05.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
10.30 Nieznaszyn W intencji stolarzy (intencja ofiarowana od rodz. Pieruszka)
Czwartek 02.05.2019r.
17.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Helmuta i Urszuli Hildebrandt.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Huberta i Doroty Bulik.
Piątek 03.05.2019r. NMP Królowej Polski
9.00 Przewóz Za żyjące członkinie żywego różańca od róży Pani Mika.
13.30 Nieznaszyn W intencji strażaków z okazji 90-tej rocznicy powstania straży
w Nieznaszynie.
Sobota 04.05.2019r. Pierwsza sobota miesiąca
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Do Niepokalanego Serca Maryi w intencji żyjących i ++
członków róży różańcowej Pani Harnos.
18.00 Nieznaszyn Za + męża Rudolfa Schwan, + syna Reinharda, ++ rodziców Emilię
i Teodora Zgrzebniok, ++ dziadków Martę i Józefa, ++ z pokrew.
i dusze opuszczone.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
Niedziela 05.05.2019r. III Niedziela Wielkanocna
9.00 Przewóz Za + Pawła Gwóźdź, jego ++ rodziców Jakuba i Antoninę Gwóźdź,
brata Józefa, ks. prob. Huberta Mańczyka i dusze opuszczone.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Nieznaszyna
Poniedziałek 06.05.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Henryka i Emilię Kubina, Jana i Elżbietę Pieruszka,
++ Joachima i Annę, + brata Ditra.
Wtorek 07.05.2019r.
19.00 Przewóz Za + ojca Alfreda Gocman, + siostrę Krystynę Klimanek, ++
dziadków, + ks. Huberta Mańczyka i ++ z pokrewieństwa Gocman i
Przybyła.
Środa 08.05.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Gertrudę i Konstantego Imiela, ich + syna Ryszarda,
++ teściów Filipinę i Józefa Daszek, ++ rodzeństwo i dusze w czyśćcu.
Czwartek 09.05.2019r
17.30 Nieznaszyn Za + dziadka Rainholda Basista w I Rocznicę śmierci, za + babcię
Hildegardę, + ojca Ryszarda i ++ z rodzin Basista i Malik.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Jana i Helenę Cholewa i ++ z pokrewieństwa.
Piątek 10.05.2019r.
17.30 Przewóz Za ++ rodziców Antoniego i Franciszkę Żymełka, ++ siostry, ++ braci,
++ synów Piotra i Krystiana, męża Alojzego, jego ++ rodziców Jana
i Marię Ryborz, ++ rodzeństwo i dusze opuszczone.
19.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
Sobota 11 maja 2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++rodziców Jadwigę, Justynę i Alfonsa Basista, Marię i Willi
Knuth, + brata Rainholda i Gintra, bratanka Ryszarda i ++
z pokrewieństwa Basista i Knuth.
19.00 Przewóz Za + męża , ojca i dziadka Henryka Czogalla, ++ z pokrewieństwa
i dusze opuszczone.
Niedziela 12 maja 2019r. IV Niedziela Wielkanocna
9.00 Przewóz Za + brata Rudolfa Gwóźdź, ++ rodziców Annę i Leona Gwóźdź,
++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ks. prob. Huberta Mańczyka.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
Poniedziałek 13.05.2019r. Procesja Fatimska
20.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Oswalda Kuska, ++ rodziców Franciszka i Zofię
Klimek, ++ Alberta i Marię Kuska, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
Wtorek 14.05.2019r.
19.00 Przewóz Za żywe członkinie Żywego Różańca (of. Pani Pawlik)
Środa 15.05.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 16.05.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Paulinę i Alojzego Ściborski, + Ks. Huberta Mańczyka,
++ z pokrewieństwa Ściborski, Meyse i Pazurek.
19.00 Przewóz Za + matkę Ritę Bochenek i ++ dziadków.
Piątek 17.05.2019r.
17.30 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Lach.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Waltraud i Ryszarda Kukiełka.
Sobota 18 maja 2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców chrzestnych Jana Księżyk i Elżbietę Franica, ++
dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Niedziela 19.05.2019r. V Niedziela Wielkanocna
10.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jerzego i Edytę Łopata, Jana i Marię Damboń,
++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
13.00 Przewóz W intencji strażaków z Przewozu i ich rodzin.
Poniedziałek 20.05.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + męża Jana Gola, + teścia Leonarda, + matkę Apolonię Szynol,
++ dziadków, ciocię Helenę Chluba oraz za wszystkich ++ z 4 stron
Wtorek 21.05.2019r.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
Środa 22.05.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Gintra Ściborskiego, ++ z pokrewieństwa, ++
kapłanów i siostry zakonne.
Czwartek 23.05.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + męża i ojca Eryka Musioł, ++ rodziców Jana i Edeltraudę
Tomeczek, + brata Joachima, teścia Franciszka Musioł, ++ dziadków
i wszystkich ++ z pokrewieństw.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Piątek 24.05.2019r.
17.30 Przewóz Intencja z Przewozu
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jana i Konstantynę Ziegler, ich córkę Teresę, ++
dziadków Ziegler, Ficoń, + Henryka Ficoń, Jana i Zygfryda Olbrych
i ++ starzyków z 4 stron.
Sobota 25.05.2019r. Św. Urbana
18.00 Nieznaszyn O urodzaje (intencja ofiarowana od Pani Piechulek)
19.00 Przewóz O urodzaje (intencja ofiarowana od rodz. Smiatek)
Niedziela 26.05.2019r. VI Niedziela Wielkanocna
9.00 Przewóz W intencji matek (intencja ofiarowana od rodziny Przewoźnik)
10.30 Nieznaszyn W intencji matek żywych i ++.
Poniedziałek 27.05.2019r. Dni Krzyżowe
18.00 Przewóz O urodzaje (intencja ofiarowana od rodziny Józefa Bulik)
19.00 Nieznaszyn O urodzaje (intencja ofiarowana od rodziny Franciszka Damboń)
Wtorek 28.05.2019r. Dni Krzyżowe
18.00 Nieznaszyn O urodzaje (intencja ofiarowana od rodziny Gola)
19.00 Przewóz O urodzaje ( intencja ofiarowana od rodziny Ficoń)
Środa 29.05.2019r. Dni Krzyżowe
18.00 Przewóz O urodzaje (intencja ofiarowana od rodziny Huberta Janik)
19.00 Nieznaszyn O urodzaje
Czwartek 30.05.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + męża i ojca Jana Draga, ++ rodziców Bertę i Franciszka Karwat,
Łucję Czernek i ++ z rodzin Draga, Karwat, Kostka.
19.00 Przewóz Za + męża Pawła Żymełka, rodziców z obu stron, Martę i Józefa
Michalski i dusze opuszczone.
Piątek 31.05.2019r.
17.30 Przewóz W intencji próśb i podziękowań do św. Judy Tadeusza.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Gałeczka, + ich rodzeństwo
i ++ z pokrewieństwa.
Sobota 01.06.2019r. Pierwsza sobota miesiąca
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Do Niepokalanego Serca Maryi w intencji żyjących i ++
członków róży różańcowej Pani Piechulek.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Franciszka Morcinek, + matkę Gertrudę
Janik, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
19.00 Przewóz W intencji dzieci (intencja ofiarowana od P. Cholewa)
Niedziela 02.06.2019r. Wniebowstąpienie Pańskie
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Anielę i Oswalda Noll, + ojca Franciszka Zgaślik,
++ dziadków i ++ z rodziny.
10.30.Nieznaszyn Rocznica poświęcenia kościoła. Za żyjących i ++ budowniczych
kościoła i ofiarodawców.
Poniedziałek 03.06.2019r.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Gwóźdź, oraz za ++ rodziców Jana i Joannę
Gwóźdź, Marię i Pawła Piechulek i dusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek 04.06.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Stanisława i Matyldę Przybyła, ciotkę Genowefę
++ rodziców Ignacego i Helenę Zemełka, + szwagra Emerycha,
ks. prob. Huberta Mańczyka, Emmę i Romana Gustoń i
++ z pokrewieństwa
Środa 05.06.2019
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Konrada i Franciszkę Zgrzebniok, + córkę Dorotę,
++ Matyldę i Antoniego Szynol, ++ z rodziny. Wawrzynek.
Czwartek 06.06.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Paulinę i Józefa Ficoń, ++ dziadków i wszystkich
++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Za + siostrę i córkę Beatę Stefanides, matkę Renatę, ++ dziadków
z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
Piątek 07.06.2019r.
17.30 Przewóz W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
19.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Sobota 08.06.2019r.
11.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 90 rocznicy urodzin Teodora Smiatek.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Pawła i Małgorzatę Księżyk, + ojca Adolfa Harc,
+ ks. prob. Huberta Mańczyka i dusze w czyśćcu cierpiące.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Elżbiety i Adriana Bulik.
Niedziela 09.06.2019r. Zesłanie Ducha Świętego
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 75 rocznicy urodzin Krystyny Kuska.
Poniedziałek 10.06.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + matkę Jadwigę Więcek w I rocznicę śmierci.
Wtorek 11.06.2019r.
19.00 Przewóz Za + brata Andrzeja Przewoźnik, ++ rodziców i ++ z pokrewieństwa.
Środa 12.06.2019r.
8.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Marii i Henryka Swoboda
Czwartek 13.06.2019r. Procesja Fatimska
20.00 Nieznaszyn Dziękczynna o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinach Maron
i Tomas.
Piątek 14.06.2019r.
17.30 Przewóz W intencji dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego
(ofiarowana od P. Cholewa)
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Annę i Rudolfa Hildebrandt, + ojca Franciszka
Meinhardt i + brata Gerarda.
Sobota 15.06.2019r.
11.00 Nieznaszyn Intencja z Nieznaszyna
15.00 Nieznaszyn Z okazji 60 rocznicy urodzin Eugeniusza Węgrzyk.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Annę i Adolfa Stefanides, ++ rodziców Gertrudę
i Sylwestra Piechula, ++ dziadków Duda, Stefanides, i Ks. prob.
Huberta Mańczyka.
Niedziela 16.06.2019r. Uroczystość Najświętszej Trójcy
9.00 Przewóz Dziękczynna dla Krystyny i Huberta Kirchniawy.
10.30 Nieznaszyn Do Opatrzności Bożej o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Beaty i
Jana Harnos.
Poniedziałek 17.06.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Alojzego i Paulinę Ściborski, ++ Karola i Małgorzatę
Ligoń, ++ dziadków, ++ kuzynów i ++ z całego pokrewieństwa.
Wtorek 18.06.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Wilhelma i Teresę Kania i ++ dziadków z 4 stron.
Środa 19.06.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ Stefana i Łucję Zub, ich ++ rodzeństwo i rodziców.
Czwartek 20.06.2019r. Boże Ciało
Przewóz Za parafian.
Nieznaszyn Za parafian.
Piątek 21.06.2019r.
17.30 Przewóz Intencja z Przewozu
19.00 Nieznaszyn Za + matkę Gertrudę Janik w I rocznicę Śmierci.
Sobota 22.06.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Annę i Jana Borys oraz ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Niedziela 23.06. 2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Mniejszość Niemiecka
Poniedziałek 24.06.2019r.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Damboń.
Wtorek 25.06.2019r.
19.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Gertrudy Żemełka.
Środa 26.06.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 27.06.2019r.
17.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
19.00 Przewóz Do św. Judy Tadeusza w intencji próśb i podziękowań
Piątek 28.06.2019r. Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Krystyny i Rufina Skazidroga.
Sobota 29.06.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za +ojca Eryka Malik, żonę i matkę Bożenę Malik, ++ dziadków
Krystynę i Herberta Korona, ++ Annę i Jana Malik, Elżbietę i Romana
Kaczmarek.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Niedziela 30.06.2019r. ODPUST
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Za parafian.
Poniedziałek 01.07.2019r.
20.00 Nieznaszyn Za ++ parafian i procesja na cmentarz.
Wtorek 02.07.2019r.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Gintra i Marii Ryborz.
Środa 03.07.2019r.
8.00 Nieznaszyn Dziękczynna za rodzinę Olszak.
Czwartek 04.07.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + żonę Marię Greger, + siostrę Elżbietę, + szwagra Henryka
++ rodziców Pawła Rosa i dwie ++ żony, Franciszka i Jadwigę Greger
i ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Dziękczynna z okazji 50 rocznicy urodzin Tadeusza Żemełka.
Piątek 05.07.2019r.
17.30 Przewóz W intencji czcicieli NSPJ.
19.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli NSPJ
Sobota 06.07.2019r. I sobota
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Nieznaszyn Do Niepokalanego Serca Maryi w intencji żyjących i ++
członków róży różańcowej Pani Harc.
11.00 Przewóz Intencja z Przewozu
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze
Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Zgrzebniok Zofia.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Annę i Leona Gwóźdź, brata Rudolfa, ++ rodziców
Marię i Alfreda Janik i ++ z pokrewieństwa.
Niedziela 07 .07.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Soni i Dawida Gola.
Poniedziałek 08.07.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jana i Konstantynę Ziegler, ich córkę Teresę, ++
dziadków Ziegler, Ficoń, + Henryka Ficoń, Jana i Zygfryda Olbrych
i ++ starzyków z 4 stron.
Wtorek 09.07.2019r.
19.00 Przewóz Wolna
Środa 10.07.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 11.07.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Willi Knuth, + Jana Wieczorek i ++
z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Piątek 12.07.2019r.
17.30 Przewóz Za + Józefa Bochenek, jego ++ rodziców, rodzeństwo, + Marię Garbas
i dusze o których nikt nie pamięta.
19.00 Nieznaszyn Za + męża Henryka Kubina, + matkę Barbarę i ojca Michała, brata
Bronisława.
Sobota 13. 07.2019r. Procesja Fatimska
19.00 Przewóz Dziękczynna w 10 rocznicę ślubu Magdaleny i Artura Ryborz.
20.00 Nieznaszyn Za + Rajmunda Imiela i ++ rodziców.
Niedziela 14.07.2019r.
9.00 Przewóz Za + Ernesta Żymełka i ++ rodziców z obu stron.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Kubina.
Poniedziałek 15.07.2019r.
19.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
Wtorek 16.07.2019r.
19.00 Przewóz Wolna
Środa 17.07.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za + męża Józefa Raimann, ++ ojców z obu stron, rodzeństwo, ++
dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące, poległego brata Józefa Kolbach.
Czwartek 18.07.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Jerzego Piechulek, syna Joachima, ++ rodziców
z obu stron i ++ dziadków.
Piątek 19.07.2019r.
17.30 Przewóz Intencja z Przewozu
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Artura Ziegler.
Sobota 20.07.2019r.
18.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
19.00 Przewóz Za + Annę, Ritę i Zytę Depta, zmarłych rodziców i ++ rodzeństwo.
Niedziela 21.07.2019r.
9.00 Przewóz Za + ciotkę Anastazję Ogon, ++ mężów, + Paulinę Żymełka + rodziców
i rodzeństwo.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
Poniedziałek 22 lipca 2019r.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji kolejnej rocznicy ślubu Romany i Józefa Ogurek
Wtorek 23.07. 2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Franciszka i Zofię Pilich + Marię i Jerzego Wczasek
++ rodziców Arnolda i Marię Wochnik, Annę i Richarda Ordwein,
++ starzyków i ++ z pokrewieństwa.
Środa 24.07.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za +matkę Gertudę Morcinek, ++ ojców Leona i Józefa, ++ rodziców
Zofię i Rudolfa Skazidroga, ++ dziadków z obu stron, + Henryka Ficoń
i dusze opuszczone.
Czwartek 25.07.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Pawła Spleśniały i ++ dziadków z obu stron
19.00 Przewóz Za + matkę Renatę Stefanides, siostrę Beatę, ++ dziadków z obu stron
i ++ z pokrewieństwa.
Piątek 26.07.2019r.
17.30 Przewóz Za wdowy z naszej parafii i za ich ++ mężów.
19.00 Nieznaszyn Za wdowy z naszej parafii i za ich ++ mężów.
Sobota 27.07.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za + żonę i matkę Bożenę Malik.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Niedziela 28.07.2019r.
9.00 Przewóz W intencji kierowców (ofiarowana od rodz. Mika Krzysztof)
10.30 Nieznaszyn W intencji kierowców.
Poniedziałek 29.07.2019r.
19.00 Przewóz Do św. Judy Tadeusza w intencji próśb i podziękowań.
Wtorek 30.07.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Stefana i Krystynę Jacek, + Agnieszkę Jacek, ++
dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
Środa 31.07.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 01.08.2019r.
17.30 Nieznaszyn Wolna
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Piątek 02.08.2019r.
17.30 Przewóz W intencji czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa.
19.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa.
Sobota 03.08.2019r. I sobota
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Nieznaszyn Do Niepokalanego Serca Maryi w intencji żyjących i ++
członków róży różańcowej Pani Ziegler.
18.00 Nieznaszyn Za ++ dziadków Franciszkę i Franciszka Kaleta, ich ++ 6 córek
i 2 synów i ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Niedziela 04.08.2019r.
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Piusa i Gertrudę Kirchniawy, ++ rodziców Ludwika
i Antoninę Morcinek, + brata i ++ z pokrewieństwa.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Józefa i Elfrydy Ignacy.
Poniedziałek 05.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Alojzego i Paulinę Ściborski, ++ dziadków z 4 stron
+ ks. prob. Huberta Mańczyka, ++ z pokrewieństwa Ściborski,
Pazurek i Meyse.
Wtorek 06.08.2019r.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Środa 07.08.2019r.
8.00 Nieznaszyn Dziękczynna w intencji Joachima Gajdera z okazji 60-tych Urodzin.
Czwartek 08.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Huberta i Elżbietę Ignacy, + brata Norberta,
+ bratanka Rafała i ++ dziadków Ignacy i Kachel.
Piątek 09.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Jana Księżyk, ++ Annę i Helmuta Maron,
+ ks. prob. Huberta Mańczyka, ++ z pokrewieństwa Księżyk, Kiszka
i Maron.
Sobota 10.08.2019r.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 18-tych Urodzin Piotra Spleśniały.
19.00 Przewóz Wolna
Niedziela 11.08.2019r.
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Paulinę i Antoniego Franica, syna Franciszka, Józefa
i Rozalię Bulik, córkę Hildegardę, ++ 2 szwagrów, Franciszka
Jaskółka, Paulinę Ignacy, + ks. prob. Huberta Mańczyka.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinach Piechulek, Ignacy, Niestrój i Kiehl.
Poniedziałek 12.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Spleśniały.
Wtorek 13.08.2019r. Procesja Fatimska
20.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej,
Środa 14.08.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Grzegorza Orzechowskiego i ++ dziadków
z wszystkich stron.
Czwartek 15.08.2019r. Wniebowzięcie NMP
9.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Rajmunda i Teresy Bulik.
10.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jerzego i Edytę Łopata, Jana i Marię Damboń,
++ z pokrewieństwa Damboń, Łopata i dusze opuszczone.
Roczek Antoni Pieruszka.
Piątek 16.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + męża Henryka Kubina, + matkę Barbarę, ojca Michała i bratanka
Bronisława.
Sobota 17.08.2019r.
15.00 Przewóz Intencja z Przewozu
18.00 Nieznaszyn Za + brata Erwina Kukiełka i ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Kania.
Niedziela 18.08.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
Poniedziałek 19.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Joachima i Albertynę Ogurek, + ojca Mariana Dyja,
++ 2 braci i ++ z pokrewieństwa.
Wtorek 20.08.2019r.
19.00 Przewóz Wolna
Środa 21.08.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za + męża Henryka Urbansky w 6 rocznicę śmierci.
Czwartek 22.08.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Więcek, ich ++ rodziców, ojca
Leonarda Kubica i dusze opuszczone.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Józefa i Martę Malik i ++ dziadków.
Piątek 23.08.2019r.
17.30 Przewóz Za ++ rodziców Joachima i Hildegardę Ryborz, syna Henryka, córkę
Lidię, zięcia Rudolfa, ++ rodziców Jana i Helenę Apostel, ++ z
pokrewieństwa Ryborz, Domin, Apostel, Ignacy, ++ kapłanów
i dusze opuszczone.
Sobota 24.08.2019r.
18.00 Nieznaszyn Wolna
19.00 Przewóz Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Mireli i Andrzeja Janik.
Niedziela 25.08.2019r.
9.00 Przewóz Dziękczynna z okazji 30-tej rocznicy ślubu Sabiny i Józefa Zgaślik.
14.00 Nieznaszyn Dożynki Parafialne.
Poniedziałek 26.08.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Felicytę i Gerarda Lepiorz, + ojca Huberta Harnos,
++ szwagrów Krystiana i Rajmunda i ++ z pokrewieństwa.
Wtorek 27.08.2019r.
19.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Środa 28.08.2019r.
8.00 Nieznaszyn Do Miłosierdzia Bożego o zdrowie i błogosławieństwo w intencji
Marii i Huberta Krybus.
19.00 Przewóz W intencji próśb i podziękowań do św. Judy Tadeusza.
Czwartek 29.08.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Długosz, 2 braci, 2 szwagrów,
++ rodziców Alojzego i Franciszkę Gola, Jana i Marię Kukiełka,
brata Jerzego, jego + żonę i córkę i ++ z pokrewieństwa.
Piątek 30.08.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Adelajdę i Jerzego Łopata, ojca Rudolfa Scheller,
dusze opuszczone, ++ dziadków z obu stron i + Jana Muchę.
Sobota 31.08.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Krystynę i Herberta Korona, + męża Eryka Malik,
synową Bożenę Malik, + + Elżbietę i Romana Kaczmarek.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Kirchniawy.
Niedziela 01.09.2019r.
Przewóz Dożynki
10.30 Nieznaszyn Msza św. z Nieznaszyna
Poniedziałek 02.09.2019r.
19.00 Nienaszyn Za ++ rodziców Annę i Rudolfa Hildebrandt, ojca Franciszka Meinhardt
+ brata Gerarda i ++ z rodziny.
Wtorek 03.09.2019r.
19.00 Przewóz Za + Pawła Absalon w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców Marię i Pawła
Jonas, + siostrę Annę, brata Józefa, ++ teściów Agnieszkę i Wilhelma
Absalon, ++ z pokrewieństwa i duszcz opuszczone.
Środa 04.09.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jana i Celestynę Cebula, Jana i Helenę Gorażdża,
++ braci Józefa i Rudolfa i ++ z pokrewieństwa.
Czwartek 05.09.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + matkę Marię Greger, siostrę Elżbietę, ++ rodziców Pawła
i Edeltraudę Jaskółka, + brata Gerarda i ++ dziadków z obu stron.
19.00 Przewóz Za + brata Józefa Ogórek, jego ++ rodziców, męża Franciszka Zgaślik,
+ ks. prob. Huberta Mańczyka, ++ z rodziny i dusze opuszczone.
Piątek 06.09.2019r.
17.30 Przewóz w intencji dzieci i młodzieży (ofiarowana od P. Cholewa)
19.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz w intencji dzieci
młodzieży rozpoczynających rok szkolny.
Sobota 07 .09.2019r. I sobota
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Nieznaszyn Do Niepokalanego Serca Maryi w intencji żyjących i ++
członków róży różańcowej Pana Basista.
18.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Oswalda Kuska, ++ rodziców Franciszka i Zofię
Klimek, ++ Alberta i Marię Kuska, ++ dziadów i ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Marię i Afreda Janik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa
Niedziela 08.09.2019r.
9.00 Przewóz Za ++ ojców Franciszka Zgaślik, Franciszka Jaskółka, ++ dziadków,
wujków Józefa Ogórek, Józefa Jaskółka, Stanisława Tomczyk, ++
ciocie, chrzestnych, ks. prob. Huberta Mańczyka i dusze w czyśćcu
cierpiące.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 40-tej rocznicy Urodzin Krzysztofa Ściborski.
Poniedziałek 09.09.2019r.
19.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic
Wtorek 10.09.2019r.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Przewoźnik.
Środa 11.09.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za + brata Ryszarda Imiela, jego ++ rodziców, Filipinę i Józefa Daszek
++ z pokrewieństwa. Imiela, Daszek.
Czwartek 12.09.2019r.
17.30 Nieznaszyn Msza z Roszowic
18.00 Przewóz Za ++ synów Piotra i Krystiana Ryborz, + męża Alojzego,
++ rodziców i dusze opuszczone.
Piątek 13.09.2019r. Procesja Fatimska
17.30 Przewóz Za ++ rodziców, dziadków, i ++ z pokrewieństwa Ryborz - Domin
Apostel – Ignacy – Poppe – Hampel i dusze o których nikt nie pamięta.
20.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Damboń Jan
Sobota 14.09.2019r.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Teresy i Jerzego Harc.
19.00 Przewóz Za + męża i ojca Michała Malik, rodziców Annę i Adolfa Malik,
Hildegardę Basista, Anastazję Niemiec, ++ rodziców Michała
i Stefanię Leśków, Irenę Leśków-Kurkiewicz.
Niedziela 15.09.2019r.
9.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Alojzego i Heleny Pilich.
10.30 Nieznaszyn Do MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski
dla Krzysztofa Adamiec z okazji 40-tej rocznicy Urodzin.
Poniedziałek 16.09.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + ojca Mariana Dyja, + bratową Irenę, ++ teściów Joachima i
Albertynę Ogurek i ++ dwóch szwagrów.
Wtorek 17.09.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Józefa i Martę Malik, ++ dziadków i całe pokrew.
Środa 18.09.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Cypriana i Jadwigę Swoboda, Jana i Annę Mansfeld,
bratanka Krystiana, brata Alfreda Swoboda, ++ dziadków z 4 stron
i dusze opuszczone.
Czwartek 19.09.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ Joachima i Annę Kubina i + brata Ditra.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Jana i Ludwinę Gwóźdź, 2 ++ synów, córkę Martę,
Rufina i Leonarda Michalski, + męża Pawła Żemełka, jego ++
rodziców Jana i Anastazję, ++ szwagrów, szwagierki, Paulinę
Sekuła, Pawła Gwóźdź i dusze opuszczone.
Piątek 20.09.2019r.
17.30 Przewóz Za ++ rodziców Wincentego i Gertrudę Księżyk i ++
z pokrewieństwa Cholewa.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Więcek, + ojca Leonarda i dusze
w czyśćcu cierpiące.
Sobota 21.09.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za + męża Eryka Malik, ++ teściów Jana i Annę Malik, ++ dziadków
Albinę i Antoniego Kaleta, Wilhelma i Gertrudę Korona, ++ Romana
i Elżbietę Kaczmarek.
19.00 Przewóz Msza z Przewozu.
Niedziela 22.09.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Andrzeja i Barbary Kuczera.
Poniedziałek 23.09.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jana i Konstantynę Ziegler, ich córkę Teresę, ++
dziadków Ziegler, Ficoń, + Henryka Ficoń, Jana i Zygfryda Olbrych
i ++ starzyków z 4 stron.
Wtorek 24.09.2019r.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Franciszka i Franciszkę Ogórek, + męża Franciszka
Zgaślik, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
Środa 25.09.2019r.
8.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 80-tej rocznicy Urodzin Ryszarda Kukiełka.
Czwartek 26.09.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + męża i ojca Jana Draga, ++ rodziców Helenę i Ignacego,
++ Bertę i Franciszka Karwat, ++ rodzeństwo, ++ z rodzin Draga,
Karwat i Kostka.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Urszuli i Andrzeja Cholewa.
Piątek 27.09.2019r.
17.30 Przewóz Za ++ ojców Rainholda Draga i Henryka Czogalla,
++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
19.00 Nieznaszyn Za + + ks. prob. Józefa Rudka, Huberta Mańczyka, , Siostrę zakonną
Pelagię, ++ kapłanów i siostry zakonne, które u nas pracowały,
(intencja ofiarowana od P. Basista)
Sobota 28.09.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za + męża Rudolfa Schwan, + syna Reinharda, ++ rodziców Emilię
i Teodora Zgrzebniok, ++ dziadków Martę i Józefa, ++ z pokrew.
i dusze opuszczone.
19.00 Przewóz Za + męża, ojca i dziadka Henryka Czogalla, ++ z pokrewieństwa
i dusze opuszczone.
Niedziela 29.09.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30. Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 10 rocznicy ślubu Jana i Izabeli Damboń.
Poniedziałek 30.09.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Karola i Małgorzatę Ligoń, Alojzego i Paulinę
Ściborski, ++ dziadków i ++ z całego pokrewieństwa i dusze opuszcz.
19.00 Przewóz W intencji próśb i podziękowań do św. Judy Tadeusza.
Wtorek 01.10.2019r.
19.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Zofii i Henryka Pilich.
Środa 02.10.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Zofię i Rudolfa Skazidroga, + matkę Gertrudę
Morcinek, ++ ojców Józefa i Leona, ++ dziadków i ++ z pokrewień.
Czwartek 03.10.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + brata Ditra Kubina, ++ rodziców Henryka i Emilię Kubina.
19.00 Przewóz Za + członkinie różańca od róży P. Zgaślik.
Piątek 04.10.2019r.
17.30 Przewóz W intencji czcicieli NSPJ.
19.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli NSPJ
Sobota 05.10.2019r. I sobota
8.00 Nieznaszyn Różaniec
8.30 Nieznaszyn W intencji ++ członków różańca wszystkich róż męskich i żeńskich.
11.00 Przewóz Intencja z Przewozu
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Eweliny i Krystiana Morcinek w 10
rocznicę ślubu.
Niedziela 06.10.2019r.
9.00 Przewóz Wolna.
10.30 Nieznaszyn W intencji żyjących członków Różańca Świętego.
Poniedziałek 07.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Edwarda Olszak.
Wtorek 08.10.2019r.
19.00 Przewóz Za + ojca Bernarda Ryborz, ++ rodziców Jana i Mariannę Zdzierak,
+ brata Jana, + szwagra Henryka i + ks. prob. Huberta Mańczyka.
Środa 09.10.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Józefa i Martę Żemełka, ++ Jana i Ludwinę Gwóźdź,
2 ++ braci, siostry, zięcia Henryka, 3 ++ szwagrów, Pawła Gwóźdź,
ks. prob. Huberta Mańczyka i dusze w czyśćcu cierpiące.
Czwartek 10.10.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za + męża Leonarda Gola, syna Jana, ++ rodziców Alojzego i
Joannę Morcinek, ++ teściów Karola i Emmę Gola, ++ rodzeństwo,
++ dziadków i wszystkich ++ z pokrewieństwa z 4 stron.
19.00 Przewóz Za żyjące i ++ członkinie żywego różańca z róży Pani Pawlik
Bronisławy.
Piątek 11.10.2019r.
17.30 Przewóz Za + Józefa Żemełka, jego rodziców, wujka Bernarda i ++ z pokrew.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Pawła Piechulek, Jana i Joannę Gwóźdź,
Helenę i Otylię Piechulek, Teresę Zgorzały, ++ dziadków z 4 stron
i dusze o których nikt nie pamięta.
Sobota 12.10.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Alfonsa Krybus, + matkę Elisabeth Paris,
++ rodziców Krybus, Wagner, syna Joachima, starzyków i dusze
opuszczone.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Oswalda i Anielę Noll, + ojca Franciszka Zgaślik,
++ wujków Józefa Ogórek, Józefa Kostka i ++ z rodziny.
Niedziela 13.10.2019r.
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Henryka i Katarzynę Mierzwa, Eugeniusza i Annę
Ślenczka, + brata, 2 szwagrów, Gertrudę Rurańską i Wiktorię Mrozek.
10.30 Nieznaszyn Do Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski
w rodzinie Irmgardy i Norberta Pazurek.
14.00 Nieznaszyn Procesja Fatimska.
Poniedziałek 14.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + żonę Marię Greger, + siostrę Elżbietę, szwagra Henryka, ++
rodziców Pawła Rosa 2 żony, ++ Franciszka i Jadwigę Greger i ++
z pokrewieństwa.
Wtorek 15.10.2019r.
19.00 Przewóz Wolna
Środa 16.10.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Rudolfa i Zofię Skazidroga, + brata Rudolfa i ++
dziadków Skazidroga, Szynol.
Czwartek 17.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Do Matki Bożej Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski
z prośbą o dalsze i o zdrowie w rodzinie Beaty i Jana Harnos.
Piątek 18.10.2019r.
17.30 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Marcina i Kariny Torka.
19.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Anity i Damiana Ficoń.
Sobota 19.10.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Franciszka Morcinek, + matkę Gertrudę Janik
++ z pokrewieństwa i dusze opuszczone.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Piusa i Gertrudę Kirchniawy , ++ rodziców Ludwika
i Antoninę Morcinek, + brata i ++ z pokrewieństwa.
Niedziela 20.10.2019r.
9.00 Przewóz Za ++ teściów Joachima i Bertę Długosz, + syna Eryka, córkę Łucję,
++ dziadków i dusze opuszczone.
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Danuty i Waldemara Kuska.
Poniedziałek 21.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ teściów Marię i Pawła Piechulek, ++ rodziców Jana i Joannę
Gwóźdź, + męża Jerzego, syna Joachima Piechulek i ++ z pokrewieńs.
Wtorek 22.10.2019r.
19.00 Przewóz Dziękczynna: Do Opatrzności Bożej w intencji Jadwigi Zgaślik
w kolejną rocznicę Urodzin.
Środa 23.10.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Jana Pazurek, + męża Józefa, + zięcia
Norberta i ++ z pokrewieństwa.
Czwartek 24.10.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Paulinę i Józefa Ficoń, ++ dziadków i wszystkich ++
z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Adolfa i Anastazję Wochnik, córkę Małgorzatę, syna
Józefa, ++ 4 zięciów i dusze opuszczone.
Piątek 25.10.2019r.
17.30 Przewóz Za ++ rodziców Joachima i Helenę Kostka, + siostrę i brata, ++
rodziców Józefa i Annę Mika, ++ ciotki, + ks. prob. Huberta Mańczyka
i dusze opuszczone.
19.00 Nieznaszyn Za + Konstantynę Ziegler w I rocznicę śmierci, oraz + córkę Teresę
i męża Jana.
Sobota 26.10.2019r.
11.00 Nieznaszyn Dziękczynna w intencji Sylwii Mrachacz w 60-tą rocznicę Urodzin.
12.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
18.00 Nieznaszyn Za + synową Bożenę Malik, + męża Eryka Malik, ++ rodziców
Krystynę i Herberta Korona i ++ z pokrewieństwa.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Jerzego i Marię Wczasek, ++ dziadków Franciszka i
Elżbietę Wczasek, Franciszka i Zofię Pilich,. Za ++ rodziców
Czesławę i Mieczysława Skomorowskich, ++ dziadków Zifię
i Stanisława Szynalskich i + brata Ryszarda.
Niedziela 27.10.2019r. Odpust w Przewozie
9.00 Nieznaszyn Dziękczynna w intencji Eweliny i Krzysztofa Ściborski.
10.30 Przewóz Do św Judy Tadeusza w intencji próśb i podziękowań i za parafian.
Poniedziałek 28.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę i Józefa Gałeczka, + Helenę i Wilhelma, ++
mężów Huberta i Jerzego i ++ z pokrewieństwa.
Wtorek 29.10.2019r.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 55-tej rocznicy Urodzin Ireny Pilich.
19.00 Przewóz Za + męża Ernesta Żymełka, jego ++ rodziców Jana i Anastazję, ++
rodziców Jadwigę i Józefa Gwóźdź, ++ braci, szwagrów i szwagierki.
Środa 30.10.2019r.
19.00 Nieznaszyn Za + żonę Waltraudę Pawlik w I rocznicę śmierci
Czwartek 31.10.2019r.
17.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Pawła i Małgorzatę Księżyk, ojca Adolfa Harc, ++
z pokrewieństwa i + ks. prob. Huberta Mańczyka.
19.00 Przewóz Za ++ rodziców Annę i Antoniego Depta, + córkę Marię, ++ rodziców
Gertrudę i Piusa Kirchniawy i ++ z pokrewieństwa Depta i Kirchniawy.
Piątek 01.11.2019r. Wszystkich Świętych
9.00 Przewóz Za ++ Parafian.
10.30 Nieznaszyn Za ++ Parafian.
Sobota 02.11.2019r. Dzień Zaduszny
11.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Doroty Długosz z okazji 70-tej rocznicy Urodzin
17.00 Przewóz Za ++ poległych i zaginionych w I i II wojnie światowej (ofiarowana
od mniejszości niemieckiej)
18.00 Nieznaszyn Za ++ poległych i zaginionych w I i II wojnie światowej (ofiarowana
od rodz. Ściborski.
Niedziela 03.11.2019r.
9.00 Przewóz Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie Tadeusza i
Urszuli Przybyła.
10.30 Nieznaszyn
Poniedziałek 04.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Henryka i Emilę Kubina, Jana i Elżbietę Pieruszka,
++ dziadków.
Wtorek 05.11.2019r.
18.00 Przewóz Dziękczynna.
Środa 06.11.2019r.
17.00 Przewóz Za + księdza proboszcza Huberta Mańczyka.
18.00 Nieznaszyn Za + księdza proboszcza Huberta Mańczyka.
Czwartek 07.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Alfreda i Jadwigę Wycisk, ++ Karola i Jadwigę
Kiermaszek, ++ Bernarda i Elżbietę Wycisk, + zięcia Grzegorza,
szwagra Franciszka i ++ z pokrewieństwa.
Piątek 08.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
Sobota 09.11.2019r.
17.00 Przewóz Za + męża i ojca Franciszka Zgaślik w rocznicę śmierci, ++ rodziców
z obu stron, ks. prob. Huberta Mańczyka i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00 Nieznaszyn Za + brata i wujka Józefa Kawala w I rocznicę śmierci.
Niedziela 10.11.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
Poniedziałek 11.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Ziegler oraz za ++ Konstantynę i Jana Ziegler,
Teresę Wyżgoł i dusze opuszczone.
Wtorek 12.11.2019r.
18.00 Przewóz Za + wujka Franciszka Franica oraz ++ dziadków.
Środa 13.11.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 14.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę Annę i Maksymiliana Ender, + Teresę Gola,
Jana, Jadwigę i Franciszka Gruca, ++ z pokrewieństwa i dusze opusz.
Piątek 15.11.2019r.
17.00 Przewóz Za ++ rodziców Cytę i Alfreda Przewoźnik, Elżbietę i Pawła Fesper,
+ brata Andrzeja, Stanisława Sokalskiego i ++ z pokrewieństwa.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Ewy i Ernesta Ignacy.
Sobota 16.11.2019r.
17.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
18.00 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
Niedziela 17.11.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w intencji Norberta I Agnieszki Ściborski w rocznicę ślubu.
Poniedziałek 18.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Jadwigę i Roberta Morcinek, Annę i Joachima
Spleśniały, ++ z pokrewieństwa Spleśniały, Morcinek i dusze w
czyśćcu cierpiące.
Wtorek 19.11.2019r.
17.00 Nieznaszyn Za pośrednictwem Matki Bożej Częstochowskiej z okazji 80-tej
rocznicy Urodzin Eryki Basista oraz z okazji kolejnej rocznicy ślubu
dla Leonarda i Eryki Basista.
18.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Kornelii i Erwina Łopata.
Środa 20.11.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 21.11.2019r.
17.00 Przewóz Za + członkinie z Róży Różańcowej ofiarowana od Pani Pawlik.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Annę i Bolesława Mańkowski, męża Krystiana Jarosz,
++ rodzeństwo, szwagra i wszystkich ++ z rodziny.
Piątek 22.11.2019r.
17.00 Przewóz Za + męża i ojca Eryka Długosz i dusze opuszczone.
18.00 Nieznaszyn Intencja z Nieznaszyna
Sobota 23.11.2019r.
12.00 Nieznaszyn Dziękczynna z okazji 60-tej rocznicy Urodzin Elżbiety Swoboda.
18.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
Niedziela 24.11.2019r. Chrystusa Króla
9.00 Przewóz W intencji mężczyzn i młodzieńców
10.30 Nieznaszyn W intencji mężczyzn i młodzieńców
Poniedziałek 25.11.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Łucję i Antoniego Dziurdzia, ++ Marię i Leona \
Ignacy, ++ dziadków z obu stron i ks. prob. Huberta Mańczyka.
Wtorek 26.11.2019r.
18.00 Przewóz Wolna
Środa 27.11.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 28.11.2019r.
18.00 Przewóz Do św. Judy Tadeusza w intencji próśb i podziękowań.
Piątek 29.11.2019r.
18.00 Przewóz Za ++ rodziców Józefa i Gertrudę Długosz, 2 braci, dwóch szwagrów,
++ rodziców Alojzego i Franciszkę Gola, Jana i Marię Kukiełka, brata
Jerzego, jego + żonę i córkę i ++ z pokrewieństwa.
Sobota 30.11.2019r.
11.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Andrzeja Jacek z okazji 50-tej rocznicy Urodzin
18.00 Nieznaszyn Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w rodzinie Natalii i Krzysztofa
Adamiec.
Niedziela 01.12.2019r. I Niedziela Adwentu
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu
10.30 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Andrzeja i Barbary Kuczera.
Poniedziałek 02.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Annę i Jana Borys, Gertrudę i Alberta Kukiełka,
++ z pokrewieństwa, ++ księży którzy u nas pracowali.
Wtorek 03.13.2019r.
18.00 Przewóz Za ++ rodziców Franciszka i Zofię Pilich, + Marię i Jerzego
Wczasek, ++ rodziców i Marię Wochnik, Annę i Richarda Ordwein,
++ starzyków i ++ z pokrewieństwa.
Środa 04.12.2019r.
8.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Marię i Willi Knuth i ++ z pokrewieństwa.
Czwartek 05.12,2019r.
17.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Gizeli i Piotra Draga.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Ernesta i Ewy Ignacy.
Piątek 06.12.2019r.
17.00 Przewóz W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
18.00 Nieznaszyn W intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Sobota 07.12.2019r.
17.00 Przewóz Za + ojca Pawła Żemełka, ++ z pokrewieństwa Bulik, Franica, Żemełka
i Gwóźdź i + ks. prob. Huberta Mańczyka.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Rajmunda i Ireny Piechula.
Niedziela 08.12.2019r. II Niedziela Adwentu
9.00 Przewóz Za + siostrę Marię Depta i ++ rodziców.
10.30 Nieznaszyn Za + ojca Leonarda Kubica, ++ rodziców Jadwigę i Józefa Więcek,
+ szwagra Feliksa Zgrzebniok i ++ dziadków.
Poniedziałek 09.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Wolna
Wtorek 10.12.2019r.
18.00 Przewóz Intencja z Przewozu
Środa 11.12.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 12.12.2019r.
17.00 Przewóz Za ++ dziadków Annę i Alojzego Bulenda i + matkę Ritę Bochenek.
Piątek 13.12.2019r.
17.00 Przewóz Za + Franciszka Franica, jego ++ rodziców, Antoniego i Paulinę Franica
Józefa i Rozalię Bulik, ks. prob. Huberta Mańczyka.
18.00 Nieznaszyn Za + męża i ojca Oswalda Kuska, ++ rodziców Franciszka i Zofię
Klimek, ++ Alberta i Marię Kuska, ++ dziadków, ++ kapłanów
Piusa Kaleta i Huberta Mańczyka.
Sobota 14.12.2019r.
17.00 Przewóz Intencja z Przewozu
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Gabriela i Sandry Ściborski, oraz za + ojca
Gintra i matkę Krystynę.
Niedziela 15.12.2019r. II Niedziela Adwentu
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Joachima i Helenę Kostka, + siostrę, brata, ++
rodziców Józefa i Annę Mika, + siostrę, ++ ciotki, + ks. proboszcza
Huberta Mańczyka i dusze opuszczone.
10.30 Nieznaszyn Za ++ rodziców Teofila Winkler, Marię i Stanisława Węgrzyk, + brata
Mirosława i + szwagierkę Elżbietę.
Poniedziałek 16.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Wolna
Wtorek 17.12.2019r.
18.00 Przewóz Dziękczynna w intencji Jana Malik w kolejną rocznicę Urodzin.
Środa 18.12.2019r.
8.00 Nieznaszyn Wolna
Czwartek 19.12.2019r.
17.00 Przewóz Za żyjące i ++ członkinie różańca róży Pani Zgaślik.
18.00 Nieznaszyn Za ++ Józefa i Agnieszkę Makulik, Jadwigę i Antoniego Gorzelski,
++ rodziców, rodzeństwo, ks. prob. Huberta Mańczyka oraz
pokrewieństwo Klimek i Makulik.
Piątek 20.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za + męża Jana Gola, + teścia Leonarda, + matkę Apolonię Szynol,
++ dziadków, ciocię Helenę Chluba oraz za wszystkich ++ z 4 stron
Sobota 21.12.2019r.
17.00 Przewóz Dziękczynna.: Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą
o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla córki Brygidy Stefanides.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Krzysztofa i Eweliny Ściborski oraz za
+ ojca Gintra.
Niedziela 22.12.2019r. IV Niedziela Adwentu
9.00 Przewóz Za ++ rodziców Helenę i Ignacego Żemełka, rodziców Stanisława
i Matyldę Przybyła, ciotkę Genowefę, + szwagra Emerycha,
ks. prob. Huberta Mańczyka, Emę i Romana Gustaw, ++ z pokrew.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Nieznaszyna
Poniedziałek 23.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Wolna
Wtorek 24.12.2019r. Wigilia Narodzenia Pańskiego
8.00 Nieznaszyn Dziękczynna w intencji Christy Makosz i Anelize Jasek.
22.00 Przewóz Pasterka. Za parafian.
24.00 Nieznaszyn Pasterka. Za parafian.
Środa 25.12.2019r. Narodzenie Pańskie
9.00 Przewóz Dziękczynna w rodzinie Mika.
10.30 Nieznaszyn Za parafian
Czwartek 26.12.2019r. II dzień Świąt
9.00 Przewóz W intencji młodzieży.
10.30 Nieznaszyn W intencji młodzieży.
Piątek 27.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Za ++ rodziców Felicytę i Gerarda Lepiorz, + ojca Huberta Harnos,
++ szwagrów Krystiana i Rajmunda, ++ dziadków z 4 stron i ++
z pokrewieństwa.
Sobota 28.12.2019r. Świętych Młodzianków
9.00 Nieznaszyn W intencji dzieci (ofiarowana od rodziny Biniasz)
10.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
Niedziela 29.12.2019r.
9.00 Przewóz Intencja z Przewozu.
10.30 Nieznaszyn Intencja z Roszowic.
Poniedziałek 30.12.2019r.
18.00 Nieznaszyn Dziękczynna w rodzinie Damboń.
Wtorek 31.12.2019r.
17.00 Przewóz Intencja z Przewozu
18.00 Nieznaszyn Za parafian z podziękowaniem Bogu za mijający
Notatka informacyjna RODO
Strona Internetowa "Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nieznaszynie" jest wydawana przez
Rzymskokatolicką Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nieznaszynie, ul.Wiejska 65 47-260 Polska Cerekiew i jest przeznaczona
wyłączenie do użytku wewnętrznego członków tej wspólnoty parafialnej
Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie Internetowej "Rzymskokatolicka Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nieznaszynie"
umieszczone zostały zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa