Święty Mikołaj w Nieznaszynie oraz Przewozie

Święty Mikołaj w kościele w Nieznaszynie oraz w Przewozie 6-7.12.2018

W czwartek 6 grudnia 2018 r. gościł Mikołaj w kościele w Nieznaszynie i 7 grudnia w kościele w Przewozie.
Dzieci, podobnie jak każdego roku czekały na tą chwile z niecierpliwością. Towarzysząca atmosfera w kościele, wprowadziła dzieci i wszystkich zgromadzonych w niecodzienny i wyjątkowy nastrój. Kiedy rozległy się dźwięki dzwonków, w drzwiach świątyni pojawił się długo oczekiwany gość , św. Mikołaj w asyście aniołów.
Mikołaj serdecznie się przywitał z parafianami, chętnie rozmawiał dziećmi a potem rozdał słodkie upominki. Na koniec obiecał, że odwiedzi dzieci w kolejnym roku.

Dziękujemy wszystkim organizatorom minionego spotkania, sponsorom z naszych parafii i sąsiadujących okolic, za przygotowane prezenty dla naszych dzieci, które sprawiły radość dziecięcych serc.